HOTEL TEREZKA

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Jana Palacha 22, Břeclav 69002

Hotel Terezka s výhodnou polohou v centru města Břeclav poskytuje ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových pokojích a ve 2 čtyřlůžkových studiích. Hotel disponuje celkem 58lůžky.Součástí hotelu je stylová kruhová restaurace, Blue bar a internetová kavárna. Hotel se nachází přímo v centru města a v jeho blízkém okolí je několik restaurací. Parkování je zajištěno na uzamčeném hotelovém parkovišti.

  • Internet
  • Snídaně v ceně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

HOTEL TEREZKA On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Jednolůžkový
Dvoulůžkový
Třílůžkový
Čtyřlůžkový

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

HOTEL TEREZKA Pokoje

Hotel má k dispozici jednolůžkové až třílůžkové pokoje a 2 čtyřlůžková studia. Hotel poskytuje ubytování ve 3 kategoriích, a to v jednohvězdičkové, dvouhvězdičkové a tříhvězdičkové.V hotelu je Vám k dispozici směnárna, hotelový trezor, prodej hygienických potřeb, tabákových výrobků, známek a pohledů, úschovna kol, telefon, fax a kopírka.Hotel provozuje internetovou kavárnu, která disponuje rychlým připojením a poměrně širokým uživatelským rozhraním i pro ty nejnáročnější.Hotel dále nabízí zajištění půjčení kol, zajištění rybolovu, zajištění ochutnávky kvalitních moravských vín ve stylovém moravském sklípku a cateringové služby.

HOTEL TEREZKA Gastronomie

Stylová hotelová kruhová restaurace nabízí příjemné posezení a široký výběr jídel české i mezinárodní kuchyně. Restaurace s kapacitou 120 míst je vhodná pro konání různých společenských akcí, jako jsou svatby, promoce, semináře apod. Pro menší uzavřenou společnost je k dispozici útulný salonek s kapacitou 30 míst. Restaurace poskytuje i cateringové služby a to i mimo hotel.V útulném prostředí Blue baru si můžete vychutnat několik druhů kávy a dezertů.

HOTEL TEREZKA Recepce

Čas příjezdu: od 13:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • EuroCard/MasterCard
  • American Express
  • Diners Club
  • JCB
  • CS

HOTEL TEREZKA Dostupnost

Zastávka: 20 m
Autobusové nádraží: 200 m
Centrum: 5 m
Vlakové nádraží: 200 m
Letiště: 5000 m

HOTEL TEREZKA Okolí

Hotel je situován v centru města Břeclav, které je vstupní branou do Lednicko-valtického areálu. Vydat se tam můžete např. lodí po řece Dyji. Každý návštěvník Břeclavi si jistě všimne moderního kostela na náměstí. Magickou atmosféru si zachoval zdejší zámek, na jehož místě už v 11. století stál původní dřevěný hrad. Jižně od města se rozprostírá Pohansko, rozsáhlé staroslovanské hradiště z 9.-11. stol. Na jeho místě teď stojí empírový zámeček z roku 1812 s muzejní expozicí archeologických nálezů.

HOTEL TEREZKA

Jana Palacha 22, Břeclav
Zobrazit celou mapu
WEB UKLADÁ COOKIES

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies na Váš počítač.